Szukamy Ciebie

sharky & sharky - Szkolenia otwarte i zamknięte z tematów  kluczowa kompetencja, kompetencja, techniki pamięciowe w Gdańsku

Programista PHP

nr referencyjny: 12/C/2011

Nasz Klient, grupa biznesowa działająca w obszarze informatyki i marketingu poszukuje pracownika do pracy w biurze w Poznaniu na stanowisko: Programista PHP.

Opis stanowiska:

·         Praca w dziale rozwoju oprogramowania zajmującym się projektowaniem systemów i aplikacji
           tworzonych na potrzeby klientów.

·         Projektowanie, tworzenie i rozwój aplikacji w zgranym, dynamicznie rozwijającym się zespole.

·         Praca stacjonarna w biurze w Poznaniu, elastyczne godziny pracy.

·         Atrakcyjne wynagrodzenie.

Wymagania:

   ·         Doświadczenie w projektowaniu i tworzeniu aplikacji webowych.

·         Bardzo dobra umiejętność programowania linearnego i obiektowego w języku PHP,
          potwierdzona przez portfolio.

·         Doświadczenie w programowaniu w modelu obiektowym MVC

·         Znajomość bibliotek smarty, specyfikacji HTML 5, xhtml, css.

·         Znajomość języka angielskiego na poziomie pozwalającym na swobodne czytanie
          dokumentacji technicznych.

Aplikacje (cv oraz list motywacyjny) proszę o przesłanie na adres: rekrutacja@sharky.pl