Szukamy Ciebie

sharky & sharky - Szkolenia otwarte i zamknięte z tematów  efektywne zarządzanie zmianą, ocena pracownicza, kompetencja w Katowicach

Specjalista ds. organizacji szkoleń i doradztwa

nr referencyjny: P/DS/2011

Miejsce pracy: Poznań

Główne zadania:

·         przygotowywanie ofert handlowych,

·         aktywne pozyskiwanie klientów,

·         organizacja realizowanych szkoleń,

·         udział w szkoleniach realizowanych dla Klientów firmy,

·         udział w zespołach projektowych

·         reprezentowanie firmy podczas wydarzeń branżowych,

·         negocjacje z partnerami biznesowymi,

Wymagania: wykształcenie wyższe lub ostatni rok studiów bardzo dobra znajomość języka angielskiego łatwość nawiązywania i utrzymywania kontaktów, umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów, podejmowania decyzji i organizacji pracy własnej, orientacja na cel, gotowość do wyjazdów służbowych.

Oferujemy: możliwość rozwoju zawodowego przyjazną atmosferę pracy, atrakcyjne wynagrodzenie program wdrożeniowy oraz szkolenia rozwijające umiejętności niezbędne do wykonywania powierzonych obowiązków.

Osoby zainteresowanie prosimy o przesłanie aplikacji CV ze zdjęciem oraz listu motywacyjnego na aderes: praca@sharky.pl

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2002 r. nr 101, poz.926). Jednocześnie informujemy, że bez powyższego oświadczenia oferta pracy nie będzie rozpatrywana.Zastrzegamy sobie prawo do udzielania odpowiedzi wyłącznie na wybrane oferty.